Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Podporuje mojeID

Úvod » BIO A NEBIO POTRAVINY » Chlazené potraviny » Pomazánky a paštiky » HUMMUS - Cizrnová pomazánka - I LOVE HUMMUS 400g


        

HUMMUS - Cizrnová pomazánka - I LOVE HUMMUS 400g

Hummus se řadí svým vysokým podílem vlákniny a obsahem složitých sacharidů s nízkým glykemickým indexem mezi potraviny, které lze více než doporučit jako součást redukčního jídelníčku.

skladem

 

Dostupnost: Do 15 pracovních dnů
naše cena bez DPH: 77 Kč
naše cena s DPH (15 %):
89 Kč

Hummus obsahuje mnoho zdraví prospěšných látek, které přispívají ke snížení rizika vzniku civilizačních onemocnění, jako jsou srdečně-cévní nemoci, obezita, cukrovka 2. typu či nádorová onemocnění.

Civilizační onemocnění souvisejí s nezdravým životním stylem, přičemž významnou roli zde hraje výživa. Vhodná skladba jídelníčku snižuje riziko vzniku těchto onemocnění, a naopak.

Mezi hlavní faktory ve výživě, které nás chrání před těmito onemocněními, patří zejména vláknina, nenasycené tuky, složité sacharidy s nízkým glykemickým indexem, vitamíny a minerální látky, zejména ty s antioxidačním účinkem. Hummus je pokrm, který splňuje všechny uvedené požadavky. Navíc obsahuje další ochranné látky, jako jsou isoflavony (prevence srdečně-cévních nemocí) či vitamín E, který působí jako antioxidant a uplatňuje se v prevenci srdečně-cévních a nádorových onemocnění
.

Hummus se řadí svým vysokým podílem vlákniny a obsahem složitých sacharidů s nízkým glykemickým indexem mezi potraviny, které lze více než doporučit jako součást redukčního jídelníčku.

Konzumace potravin bohatých na vlákninu je spojována s nižší tělesnou hmotností. Po konzumaci potraviny s vyšším obsahem vlákniny nastupuje dříve pocit sytosti a také pocit nasycení přetrvává déle. Podobný účinek mají potraviny s nízkým glykemickým indexem (GI). Dále je známo, větší úbytek tělesné hmotnosti navozuje redukční dieta, ve které převažují potraviny s nízkým GI, než dieta s potravinami s vyšším GI. Hummus v sobě spojuje obě tyto vlastnosti a je proto chytrou volbou při snižování hmotnosti a v boji proti nadváze či obezitě. Navíc Hummus spolehlivě zasytí, aniž by významně zvýšil hladinu glukózy v krvi, což je výhodou zejména pro osoby s  cukrovkou, pro které je udržení stabilní hladiny cukru v krvi zásadní.

Čistě přírodní produkt
- Nejlepší Libanonská Tahini (vlastní dovoz)
- Nejkvalitnější ručně tříděná cizrna
- Citronová šťáva z Itálie / Španělska
- Bez chemických přísad a konzervačních látek
- Pouze nejkvalitnější suroviny
- Bezlepková potravina
- Bez glutamanu
  - Neobsahuje laktózu (mléčný cukr)
- Zdroj vitamínů (skupiny B, A, E, kyselina listová a další)
- Obsahuje důležité minerály (mangan, vápník, železo, zinek a další)
- Přirozený zdroj aminokyselin
- Bohatý vlákninu
- Podporuje imunitní a zažívací systém
- Vynikající pro sportovce
- Vhodný pro děti i dospívající
- Chytrá volba při snižování hmotnosti
- Skvělý pro těhotné a kojící maminky