Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Podporuje mojeID

Úvod » DETOXIKACE » Produkty Joalis

 

DETOXIKACE / Produkty Joalis

C.I.C. - řízená a kontrolovaná očista
unikátními informačními preparáty

Před zakoupením výrobků Joalis doporučujeme navštívit Osvědčeného terapeuta, který Vám navrhne vhodnou detoxikační kúru. Pro zaručení optimálního a nejvyššího účinku výrobků Joalis je konzultace složení každé detoxikační kůry s terapeutem nutná. Terapeut skládá každou detoxikační kůru klientovi na míru dle jeho aktuálních potřeb a zjištěných zátěží. 

 

Účinost vybraných preparátů byla ověřena klinickými studiemi.

 

Přípravky Joalis jsou doplňky stravy na čistě přírodní bázi zpracované specifickou informační technologií obsahující bylinné extrakty.

 

Preparáty Joalis jsou doplňky stravy na čistě přírodní bázi obsahující bylinné extrakty. Jejich výroba začíná mercerací vhodných bylin, které se pro každý jednotlivý preparát kombinují do nejlepších variací s cílem získat nejvyšší účinek. Hlavní předností všech produktů Joalis je však následné zpracování pomocí specifických informačních technologií, které optimalizují a zacilují účinek produktů v lidském organismu.

Detoxikační terapie pomocí preparátů Joalis má jednu důležitou výhodu. Jedná se o zcela neinvazivní metodu a nejedná se tedy o zásah do přirozeného fungování lidského organismu. Do těla nejsou vkládány žádné cizí látky. Právě naopak. Díky vyloučení toxinů dochází k opětovnému nastavení rovnovážných funkcí uvnitř těla, což má vliv na zlepšování zdravotního stavu.

Všechny produkty Joalis jsou schváleny jako doplňky stravy a při testech státními orgány byly kladeny vysoké požadavky na jejich kvalitu a čistotu. Tyto požadavky jsou bezezbytku splněny. Jako s doplňky stravy je však potřeba i s nimi zacházet. To znamená, že nenahrazují léky předepsané lékařem, ale vzhledem ke své podstatě je možné je kombinovat s jinými doplňky stravynebo i s předepsanými léky.

Jejich vývoj a výzkum je založen na dlouholetých zkušenostech mnoha terapeutů a jejich klentů. Abychom dostáli svých závazků vůči klientům a potvrdili účinky produktů Joalis, nechali jsme vypracovat klinické studie na vybrané produktyv kombinaci se obtížemi, na které jsou doporučovány. Jejich výsledky jen dokládájí, že naše úsilí je zaměřeno správným směrem.

Z důvodu nutnosti splnění podmínek nařízením Evropského parlamentu a rady Evropského společenství (ES) č.1924/2006, které vstoupilo v platnost dnem 14. prosince 2014, již nesmíme zákazníkům poskytovat informace o účincích bylin, tedy ani produktů Joalis, a o jejich blahodárném vlivu na organizmus. Všechny tyto informace byly ze stránek odstraněny. 

S dotazy ohledně značky Joalis se obracejte na poradkyni – specialistu na preparáty Joalis – Evu Ondřejovou


Joalis Activ Col 90 kapslí

naše cena 449 KčJoalis Analerg

naše cena 359 KčJoalis Angin

naše cena 359 KčJoalis Anxinex (úzkost)

naše cena 359 KčJOALIS ArtiDren 50ml

naše cena 369 KčJoalis Astmex (astma) 50 ml

naše cena 369 KčJOALIS AuriDren - ucho 50 ml

naše cena 369 Kč

Joalis Bambi Cutis (kůže)

naše cena 389 Kč

Joalis Bambi Imun (imunita)

naše cena 369 Kč

Joalis Bambi Oil 2 - 150 ml

naše cena 369 KčJoalis Bambi Oil 3 - 150 ml

naše cena 369 KčJoalis Chlamydi

naše cena 359 KčJOALIS Conectid - vazivo 50 ml

naše cena 369 KčJoalis Cortex

naše cena 369 Kč

Joalis Cranium

naše cena 369 KčJoalis CutiDren

naše cena 369 KčJoalis Deimun Aktiv

naše cena 369 Kč

Joalis Digest

naše cena 369 KčJoalis Egreson (agrese) 50 ml

naše cena 359 Kč

Joalis Elemde

naše cena 369 KčJoalis Emoce

naše cena 359 Kč

Joalis FasciDren

naše cena 369 KčJoalis Fatig (únava) 50 ml

naše cena 359 KčJoalis Fluorex

naše cena 359 KčJoalis Fornex

naše cena 369 KčJoalis s.r.o.byla založena v roce 1999. Od svého založení se věnuje výrobě zcela unikátních přírodních přípravků, které jsou výsledkem dlouholetého výzkumu MUDr. Josef Jonáše – zakladatele a propagátora moderních přírodních směrů. Celý sortiment firmy je vyráběn pod ochrannými obchodními značkami JOALIS, ABELIA a JOALIS-HELP. Firma při výrobě využívá zcela ojedinělou technologii HDTx-technology, během níž  dochází k ukládání spektrální informace o toxinech  do nosiče informace, kterými jsou běžné potraviny. Tím  preparát získá  zcela výjimečný charakter, neboť právě díky této informaci organismus aktivuje svůj obranný systém a příslušný toxin vyloučí z organismu vlastními silami. Druhou složkou preparátu Joalis jsou rostliny a jiné aktivní látky. Autorem této technologie je právě MUDr. Jonáš, který také zastává myšlenku, že za všemi civilizačními nemocemi stojí právě toxiny. Pokud se toxiny odstraní z těla a tkáně nejsou nenávratně porušeny, je organismus chopen se nemoci zbavit sám. Tuto svoji myšlenku také široce rozvinul v metodě Řízené detoxikace, kterou prezentuje v několika knižních publikacích – Křižovatka života či dvoudílné Tajenky života.

S dotazy ohledně značky Joalis se obracejte na poradkyni – specialistu na preparáty Joalis – Evu Ondřejovou