Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Prodejna

Svatoslavova 27, Praha 4

info@biostyle.cz

Otevírací doba

Po-St      9-18

Čt           9-20

Pá          9-17

 

 

 1. Úvod
 2. RAW A SUPERFOODS

RAW A SUPERFOODS

RAW food neboli "syrová - živá" strava je strava, jenž neprošla tepelnou úpravou (zahřátím nad 45°C) a je tedy plná aktivních enzymů, minerálů, vitamínů a kvalitních živin. Je vědecky dokázáno, že jakákoli tepelná úprava potravin nad 45°C (grilování, dušení, smažení...) ničí jejich nutriční hodnoty a enzymatickou aktivitu (enzymy = život), a mění jejich molekulární strukturu - ze syrových zásadotvorných potravin se po tepelné úpravě stanou bez výjimky potraviny kyselinotvorné. Tepelně zpracované potraviny jsou tedy méně hodnotné a pro naše zdraví škodlivé (až toxické a karcinogenní). RAW food v praxi znamená stravování se především plody ovocných stromů a keřů, zeleninou, divokými bylinami, oříšky a semínky - syrovou rostlinnou stravou. Lidé, kteří se takto stravují, se nazývají vitariáni.

 

Vědeckými výzkumy bylo dokázáno, že po požití vařené stravy nastane v organismu nepřirozený stav - leukocytóza. Leukocytóza je pojem označující zvýšený výskyt bílých krvinek v krvi. Bílé krvinky jsou krevní buňky zajišťující funkci imunitního systému a objevují se v krvi vždy po vpádu neznámých či cizích látek do těla. Jinými slovy to znamená, že jakákoliv vařená strava je imunitním systémem těla vnímána jako cizí anebezpečná látka. Imunitní systém těla je tak s každým vařeným pokrmem vysilován a namáhán, což vede k postupnému snižování imunity, následkem čehož se stáváme více a více náchylnými k různým nemocím a alergiím.

 

Proč dát přednost čerstvým potravinám před vařenými? Hlavním důvodem je zachování původní struktury a složení potravin, které zabezpečují rovnováhu mezi stovkami a tisíci výživných látek. Tepelná úprava tuto rovnováhu a strukturu ničí, což způsobuje nadměrné zatížení (nejen) zažívacích orgánů. Při tepelném zpracování potravin dochází k denaturaci, což znamená, že potrava je zbavena vody. Tato voda je však pro zpracování tepelně upraveného pokrmu trávicím systémem nezbytně důležitá, proto ji tělo musí doplnit z jiných zdrojů, což vede k nutnosti pít několik litrů vody (druhořadé kvality) denně. Ta nejkvalitnější voda jakou si lze představit, se nalézá v čerstvém ovoci a zelenině. Proto vitariáni mají výrazně menší potřebu pít než lidé stravující se vařenou stravou. Tepelná úprava pokrmů dále způsobuje srážení bílkovin. Denaturované bílkoviny jsou tělem obtížně využitelné a překyselují organismus. Překyselení organismu je přehlíženým problémem dnešní doby. Pokud je organismus překyselený, má nadměrnou spotřebu minerálu vápníku (potřebuje jej k navození rovnováhy v těle) a proto si jej bere ze zubů a kostí, což nezvratně vede k osteoporóze. Také tuky, jež projdou tepelnou úpravou mění svou strukturu; stávají se karcinogenními, což má následně fatální vliv na propustnost buněčných stěn. Cukry po tepelné úpravě karamelizují a rovněž se stávají těžko stravitelnými. Nestrávená a nestravitelná potrava podléhá kvašení a hnilobnému rozkladu, a zanáší střevní trakt. To vytváří dokonalé přostředí pro výskyt a růst plísní, a jiných nežádoucích mikroorganismů.

 

Dalším důvodem je, že tepelné zpracování ničí některé vitamíny a minerály obsažené v potravě - většina vitamínů a některé minerály nevydrží vystavení určité teplotě vůbec. Jiné zůstanou, avšak v již modifikované podobě. Minerály tak například mění svoji podobu z organicky vázaných na anorganické. Jako takové jsou však lidským tělem buď nevyužitelné nebo rovnou škodlivé. Například železo je jako organicky vázaný prvek pro tělo nezbytnou základní živinou, ve své anorganické podobě je však pro lidský organismus zcela nepoživatelné. Anorganické minerály se spolu s vařeným pokrmem dostávají do krevního oběhu, kde se usazují v tepnách a kloubech, které tím ztrácí svou pružnost a pohyblivost. Často se uvádí, že některé potraviny je musí být tepelně zpracovány, aby se z nich mohly určité látky lépe uvolnit. Zapomíná se ovšem na to, že tyto látky jsou uvolněny v denaturované a anorganické podobě, a že desítky jiných látek jsou nenávratně zničeny.

 

Třetím argumentem pro syrovou rostlinnou stravu je její enzymatická aktivita. Enzymy znamenají život. Jsou katalyzátory všech procesů v lidském těle, zajišťují mimo jiné vstřebávání a využití vitamínů, minerálů a trávení ostatních živin. Rostliny v sobě obsahují přesně takové složení a množství enzymů, jaké je zapotřebí k jejich rozložení. Teplota 40-45°C představuje hranici, za kterou je převážná většina enzymů zničena. Enzymy jsou tak ukazatelem míry znehodnocení potravin. Schopnost lidského organismu vyrábět si vlastní enzymy je limitována, a pravidelná konzumace vařené stravy (chudé na enzymy) vede ke zhoršování metabolismu bílkovin, škrobů a tuků, k vyčerpávání organismu a oslabené imunitě. 

 

Celkově tedy ve srovnání s čerstvou rostlinnou stravou nedodává tepelně upravená strava tělu dostatek esenciálních živin, většinou pouze prázdné kalorie a znehodnocené složky potravy, jež zatěžují trávicí a vylučovací orgány. Důsledkem je pak nadměrně toxický stav buněk, snížená vitalita a nervový potenciál, chronická únava, oslabená imunita a acidóza (překyselení) organismu, s čímž souvisí řada nemocí a civilizačních neduhů, včetně předčasného stárnutí. Člověk je jediný tvor na této planetě, který si svou stravu tepelně upravuje. Je také jako jediný postižený takovým množstvím chorob. Vařením zbavujeme potraviny své přirozené chuti, což nás vede k potřebě užívání řady koření a zejména nadměrného množství soli. Nadměrná spotřeba soli vede k mnoha zdravotním komplikacím počínaje vysokým krevním tlakem a mrtvicí konče. 

 

Jasnou ukázkou rozdílu mezi syrovou (živou) a tepelně upravenou stravou je semínko slunečnice namočené do vody nebo zrnko obilí zasazené do země. Obojí začne klíčit, započne nový život. Naproti tomu pražené semínko nebo vařené obilí by v obou případech zplesnivělo. Klíčící semínko je továrna na výrobu živin, je skutečnou "nutriční bombou". V prvním případě tedy konzumujeme živou stravu, jež tělo vyživuje a léčí, v druhém jen prázdnou hmotu, která náš organismus zanáší a oslabuje.

 

Konzumace syrové stravy má svá velká plus - zcela přirozeným a nenásilným způsobem se nám upraví tělesná váha, zjemní a vyčistí se pleť, vlasy zhoustnou, přestane nás obtěžovat pálení žáhy, máme spoustu energie a menší potřebu spánku, protože tělo již nemusí vydávat tolik energie na trávení vařené stravy. Náš organismus projde celkovým omlazením. Syrové rostlinné potraviny jsou téměř výhradně zásadotvorné, proto nedochází k acidóze (překyselení) organismu a jejím následkům jako je např. rakovina. Při konzumaci živé stravy jsme a zůstaneme zdraví. Po psychické stránce nás tento typ stravování ovlivňuje tak, že jsme více v pohodě, reagujeme klidněji na stresové situace a máme jasnou, kreativní mysl. Zkrátka, cítíme se výborně a celkově záříme zdravím.

 

Přechod na vitariánskou stravu nemusí být vůbec lehký, proto přecházejme postupně tím, že budeme zvolna navyšovat podíl syrové stravy v našem jídelníčku. Při okamžitém přechodu z vařené stravy na 100% syrovou stravu totiž zpravidla nastává velmi silný detox těla (organismus se zbavuje nastřádaných nečistot a překyselení) se všemi jeho nepříjemnými projevy, jako je např. bolest hlavy, vyrážka (akné), střídání nálad, zvýšená únava atp. Tyto symptomy po určité době odezní, ale byla by škoda, kdyby se kvůli počátečním těžkostem na RAW food zanevřelo. Proto je pozvolný přechod na syrovou stravu vhodnější a příjemnější.

 

V létě je přechod na raw food určitě snadnější. Vlivem okolních teplot má tělo potřebu se zchladit a to mu konzumace ovoce a zeleniny, zejména melounů a okurek, příjemným způsobem umožní. Navíc léto nás ke konzumaci většího množství ovoce a zeleniny přímo vybízí - plody nabité životadárnými látkami nám dozrávají téměř „pod nosem“ a je snadné se k čerstvě utrženému ovoci a zelenině dostat, ať již na vlastní zahrádce či různých farmářských trzích. Léto je pro vitariány obdobím hojnosti. Avšak ani v zimě nijak nestrádají. Z lokálních zdrojů se na jejich kuchyňských stolech objevují uskladněná jablíčka, mrkev, houby, dýně, kysané zelí, (naklíčená) semínka a oříšky a sušené plody. Do smoothie a pokrmů dále přidáváme superfoods a zelené potraviny (zelený ječmen, chlorella, spirulina). Naklíčená semínka (např. pohanka, slunečnice, cizrna, mungo či vojtěška) by měla být v zimě a časném jaře nedílnou součástí syrového jídelníčku. A když teplota padá k mrazu a potřebujeme se zahřát, přidáme do pokrmů (nejlépe čerstvé) chilli papričky, křen, česnek, cibule, zázvor, skořice apod. Výborně zahřívá také pohanka, ořechy a semínka. Může se na první pohled zdát, že vitariáni mají velmi omezený jídelníček a chutí na výběr, ale opak je pravdou. Při bližším prozkoumání zjistíte, že v oblasti rostlinné stravy je nekonečná hojnost a pestrost potravin i lahodných chutí.

 

Vitariánství je synonymem pevného zdraví. Díky rostlinné syrové stravě se náš organismus pročistí (detoxikuje se) a my můžeme dát lékařským ordinacím sbohem. Vyjděme tedy vstříc zářícímu zdraví a psychické pohodě za pomoci živé stravy – je to snadnější než se může zdát!

 

 

Zařazení RAW stravy do jídelníčku Vám přinese:

 

 • postupnou eliminaci zdravotních problémů díky silné imunitě! 
 •  oddálení stárnutí! RAW strava má díky enzymům nesporný vliv na udržení mladého vzhledu, má tzv. anti-ageing efekt!
 •  čistou a zářivou pleť díky nenásilné a přirozené detoxikaci!
 • konec počítání kalorií! Po přechodu na raw stravu silnější typy zhubnou a váhu si snadno drží.
 • konec pálení žáhy! RAW stravou nezatěžujeme trávící systém tak jako tepelně upravenou stravou, takže po jídle nedochází k pálení žáhy - trávíme snadno a rychle.
 • konec únavy a spoustu energie! Energii doplňujeme s každým soustem.
 • jasnou a kreativní mysl, probuzení Vaší vnitřní intuice.
 • více psychické pohody a stabilně dobrou náladu! :)

 

 

Zobrazuji 1-72 z 122
  Acerola Naturalis - 100g
  379 Kč
  330 Kč bez DPH
  379 Kč
  330 Kč bez DPH
  Není skladem
   Baobab prášek BIO 160 g
   298 Kč
   259 Kč bez DPH
   298 Kč
   259 Kč bez DPH
   Skladem
   ks
    BIO mladý ječmen (Green Barley) – 200 g
    289 Kč
    251 Kč bez DPH
    289 Kč
    251 Kč bez DPH
    Není skladem
    ks
     BIO Mléčná Čokoláda Naturalis s golden berries - 80g
     97 Kč
     84 Kč bez DPH
     97 Kč
     84 Kč bez DPH
     Podle skladu dodavatele
     ks
      BIO RAW konopné proteiny 450 g
      298 Kč
      259 Kč bez DPH
      298 Kč
      259 Kč bez DPH
      Podle skladu dodavatele
      ks
       BIO RAW proteinový prášek z Chia semínek 400 g
       298 Kč
       259 Kč bez DPH
       298 Kč
       259 Kč bez DPH
       Skladem
       ks
        BIO RAW proteinový prášek z dýňových semínek 450 g Sun and Seed
        339 Kč
        295 Kč bez DPH
        339 Kč
        295 Kč bez DPH
        Podle skladu dodavatele
         BIO Spirulina tbl.750 TOPNATUR
         397 Kč
         345 Kč bez DPH
         397 Kč
         345 Kč bez DPH
         Skladem
         ks
          BIO Zelený ječmen 120g TOPNATUR
          457 Kč
          397 Kč bez DPH
          457 Kč
          397 Kč bez DPH
          Podle skladu dodavatele
          ks
           Camu Camu Naturalis - 100g
           419 Kč
           364 Kč bez DPH
           419 Kč
           364 Kč bez DPH
           Není skladem
            Chia Bia celá semínka 400 g
            359 Kč
            312 Kč bez DPH
            359 Kč
            312 Kč bez DPH
            Není skladem
             Chia Bia mletá semínka s borůvkou 260 g
             379 Kč
             330 Kč bez DPH
             379 Kč
             330 Kč bez DPH
             Není skladem
              Chia semínka 300 g BIO COUNTRY LIFE
              85 Kč
              74 Kč bez DPH
              85 Kč
              74 Kč bez DPH
              Skladem
              ks
               Chia Semínka Naturalis - 250g
               154 Kč
               134 Kč bez DPH
               154 Kč
               134 Kč bez DPH
               Podle skladu dodavatele
               ks
                Chlorela bio prášek 125g ISWARI
                330 Kč
                287 Kč bez DPH
                330 Kč
                287 Kč bez DPH
                Skladem
                ks
                 Chlorella 750 tablet 150 g BIO EMPOWER SUPPLEMENTS
                 399 Kč
                 347 Kč bez DPH
                 399 Kč
                 347 Kč bez DPH
                 Do 7 pracovních dnů
                 ks
                  Chlorella BIO 180 g
                  579 Kč
                  503 Kč bez DPH
                  579 Kč
                  503 Kč bez DPH
                  Podle skladu dodavatele
                  ks
                   Chlorella Naturalis - 250g
                   857 Kč
                   745 Kč bez DPH
                   857 Kč
                   745 Kč bez DPH
                   Podle skladu dodavatele
                   ks
                    Čokoládový sen BIO RAW 150 g LIFEFOOD
                    103 Kč
                    90 Kč bez DPH
                    103 Kč
                    90 Kč bez DPH
                    Skladem
                    ks
                     Diana Goji (kustovnice ČÍNSKÁ) 100g
                     38 Kč
                     33 Kč bez DPH
                     38 Kč
                     33 Kč bez DPH
                     Skladem
                      Goji Berries Naturalis - kustovnice čínská - 250g
                      231 Kč
                      201 Kč bez DPH
                      231 Kč
                      201 Kč bez DPH
                      Podle skladu dodavatele
                      ks
                       Graviola Naturalis BIO - 100g
                       318 Kč
                       277 Kč bez DPH
                       318 Kč
                       277 Kč bez DPH
                       Podle skladu dodavatele
                        Guarana BIO prášek 180 g Lifefood
                        333 Kč
                        290 Kč bez DPH
                        333 Kč
                        290 Kč bez DPH
                        Podle skladu dodavatele
                        ks
                         Guarana Naturalis - 100g
                         246 Kč
                         214 Kč bez DPH
                         246 Kč
                         214 Kč bez DPH
                         Podle skladu dodavatele
                         ks
                          HRACHOVÝ 80% PROTEIN BIO 250 g Iswari
                          170 Kč
                          148 Kč bez DPH
                          170 Kč
                          148 Kč bez DPH
                          Skladem
                          ks
                           Incan Goldenberries sušené BIO RAW 100g
                           94 Kč
                           82 Kč bez DPH
                           94 Kč
                           82 Kč bez DPH
                           Není skladem
                           ks
                            ISWARI BEZLEPKOVÝ OVES NAKLÍČENÝ BIO 360g
                            171 Kč
                            149 Kč bez DPH
                            171 Kč
                            149 Kč bez DPH
                            Skladem
                            ks
                             Iswari Bio Acai 70g
                             321 Kč
                             279 Kč bez DPH
                             321 Kč
                             279 Kč bez DPH
                             Skladem
                             ks
                              Iswari Bio Baobab prášek 125 g
                              209 Kč
                              182 Kč bez DPH
                              209 Kč
                              182 Kč bez DPH
                              Není skladem
                              ks
                              • Novinka
                              ISWARI BIO Bezlepkový oves naklíčený (banán-kakao) 360 g
                              195 Kč
                              170 Kč bez DPH
                              195 Kč
                              170 Kč bez DPH
                              Skladem
                              ks
                              • Novinka
                              ISWARI BIO Bezlepkový oves naklíčený (kakao-goji) 360 g
                              195 Kč
                              170 Kč bez DPH
                              195 Kč
                              170 Kč bez DPH
                              Skladem
                              ks
                              • Novinka
                              ISWARI BIO Bezlepkový oves naklíčený (konopné semínko-skořice) 360 g
                              195 Kč
                              170 Kč bez DPH
                              195 Kč
                              170 Kč bez DPH
                              Skladem
                              ks
                               ISWARI Bio Chia semínka 200 g
                               158 Kč
                               137 Kč bez DPH
                               158 Kč
                               137 Kč bez DPH
                               Není skladem
                               ks
                                Iswari Bio Chlorella 125 g tablety
                                344 Kč
                                299 Kč bez DPH
                                344 Kč
                                299 Kč bez DPH
                                Do 15 pracovních dnů
                                 ISWARI BIO KONOPNÝ PROTEIN (prášek) 1kg
                                 759 Kč
                                 660 Kč bez DPH
                                 759 Kč
                                 660 Kč bez DPH
                                 Podle skladu dodavatele
                                 ks
                                  Iswari Bio Len hnědý - mleté semínko Raw 250 g
                                  76 Kč
                                  66 Kč bez DPH
                                  76 Kč
                                  66 Kč bez DPH
                                  Do 10 pracovních dnů
                                  ks
                                   Iswari Bio Lucuma prášek 125 g
                                   171 Kč
                                   149 Kč bez DPH
                                   171 Kč
                                   149 Kč bez DPH
                                   Skladem
                                   ks
                                    Iswari Bio Naklíčená slunečnice 250 g
                                    129 Kč
                                    112 Kč bez DPH
                                    129 Kč
                                    112 Kč bez DPH
                                    Není skladem
                                    ks
                                     Iswari Bio Nepražené kakao prášek 800 g
                                     559 Kč
                                     486 Kč bez DPH
                                     559 Kč
                                     486 Kč bez DPH
                                     Podle skladu dodavatele
                                      Iswari Bio Nepražené kakaové boby drcené 250 g
                                      235 Kč
                                      204 Kč bez DPH
                                      235 Kč
                                      204 Kč bez DPH
                                      Podle skladu dodavatele
                                      ks
                                       Iswari Bio Omega Mix (směs mletých semínek: 10% chia-90% hnědý len) 250g
                                       103 Kč
                                       90 Kč bez DPH
                                       103 Kč
                                       90 Kč bez DPH
                                       Skladem
                                       ks
                                        Iswari Bio snídaňová směs Konopný protein Lucuma 360 g
                                        193 Kč
                                        168 Kč bez DPH
                                        193 Kč
                                        168 Kč bez DPH
                                        Skladem
                                        ks
                                         Iswari BIO Snídaňová směs Mango-Baobab 360 g
                                         198 Kč
                                         172 Kč bez DPH
                                         198 Kč
                                         172 Kč bez DPH
                                         Do 10 pracovních dnů
                                         ks
                                          Iswari Bio snídaňová směs mladý ječmen & banán 360 g
                                          165 Kč
                                          143 Kč bez DPH
                                          165 Kč
                                          143 Kč bez DPH
                                          Do 15 pracovních dnů
                                          ks
                                           Iswari Exotica jemně pražené kakaové boby v kokosovém cukru Bio 100g
                                           119 Kč
                                           103 Kč bez DPH
                                           119 Kč
                                           103 Kč bez DPH
                                           Podle skladu dodavatele
                                           ks
                                            ISWARI GOJI PRÁŠEK BIO 125 g
                                            179 Kč
                                            156 Kč bez DPH
                                            179 Kč
                                            156 Kč bez DPH
                                            Skladem
                                            ks
                                             Iswari MACA peruánská bio prášek 125 g
                                             149 Kč
                                             130 Kč bez DPH
                                             149 Kč
                                             130 Kč bez DPH
                                             Skladem
                                             ks
                                              Iswari Macaccino instantní kakaový energetický nápoj 125 g
                                              127 Kč
                                              110 Kč bez DPH
                                              127 Kč
                                              110 Kč bez DPH
                                              Podle skladu dodavatele
                                              ks
                                               Iswari Maqui prášek BIO 70 g
                                               339 Kč
                                               295 Kč bez DPH
                                               339 Kč
                                               295 Kč bez DPH
                                               Podle skladu dodavatele
                                               ks
                                                Iswari Moringa bio 125 g
                                                232 Kč
                                                202 Kč bez DPH
                                                232 Kč
                                                202 Kč bez DPH
                                                Podle skladu dodavatele
                                                ks
                                                 Iswari Naklíčená pohanka BIO 250 g
                                                 124 Kč
                                                 108 Kč bez DPH
                                                 124 Kč
                                                 108 Kč bez DPH
                                                 Skladem
                                                 ks
                                                  Iswari Naklíčená semínka směs ISWARI BIO 250g
                                                  149 Kč
                                                  130 Kč bez DPH
                                                  149 Kč
                                                  130 Kč bez DPH
                                                  Podle skladu dodavatele
                                                  ks
                                                  • Novinka
                                                  Iswari Naklíčený oves nepražené kakao a goji Bio 360g
                                                  195 Kč
                                                  170 Kč bez DPH
                                                  195 Kč
                                                  170 Kč bez DPH
                                                  Skladem
                                                  ks
                                                   Iswari Nepražené kakaové boby drcené Bio 125 g
                                                   117 Kč
                                                   102 Kč bez DPH
                                                   117 Kč
                                                   102 Kč bez DPH
                                                   Skladem
                                                   ks
                                                    Iswari Snídaňová směs Maca - Moruše - Jahoda 360 g
                                                    203 Kč
                                                    177 Kč bez DPH
                                                    203 Kč
                                                    177 Kč bez DPH
                                                    Do 15 pracovních dnů
                                                    ks
                                                     Iswari SPIRULINA BIO prášek 125g
                                                     182 Kč
                                                     158 Kč bez DPH
                                                     182 Kč
                                                     158 Kč bez DPH
                                                     Do 10 pracovních dnů
                                                     ks
                                                      Ječmen Naturalis BIO - 200g
                                                      708 Kč
                                                      616 Kč bez DPH
                                                      708 Kč
                                                      616 Kč bez DPH
                                                      Podle skladu dodavatele
                                                      ks
                                                       Kakaové Boby Naturalis BIO - 250g
                                                       198 Kč
                                                       172 Kč bez DPH
                                                       198 Kč
                                                       172 Kč bez DPH
                                                       Podle skladu dodavatele
                                                       ks
                                                        Kakaové boby nepražené 100% Raw Cacao BIO 100 g
                                                        98 Kč
                                                        85 Kč bez DPH
                                                        98 Kč
                                                        85 Kč bez DPH
                                                        Podle skladu dodavatele
                                                        ks
                                                         Kakaové máslo nepražené BIO RAW 200 g LIFEFOOD
                                                         189 Kč
                                                         164 Kč bez DPH
                                                         189 Kč
                                                         164 Kč bez DPH
                                                         Není skladem
                                                         ks
                                                          Kakaový prášek nepražený 250g Iswari Raw Bio
                                                          157 Kč
                                                          137 Kč bez DPH
                                                          157 Kč
                                                          137 Kč bez DPH
                                                          Skladem
                                                          ks
                                                           KAKAOVÝ PRÁŠEK NEPRAŽENÝ BIO 125g Iswari
                                                           88 Kč
                                                           77 Kč bez DPH
                                                           88 Kč
                                                           77 Kč bez DPH
                                                           Do 10 pracovních dnů
                                                           ks
                                                            Karobový prášek raw bio 180g Lifefood
                                                            186 Kč
                                                            162 Kč bez DPH
                                                            186 Kč
                                                            162 Kč bez DPH
                                                            Podle skladu dodavatele
                                                            ks
                                                             KONOPNÁ VLÁKNINA 60% BIO, 250 g, Iswari
                                                             106 Kč
                                                             92 Kč bez DPH
                                                             106 Kč
                                                             92 Kč bez DPH
                                                             Do 15 pracovních dnů
                                                             ks
                                                              Konopné semínko loupané BIO 250 g
                                                              149 Kč
                                                              130 Kč bez DPH
                                                              149 Kč
                                                              130 Kč bez DPH
                                                              Není skladem
                                                              ks
                                                               KONOPNÝ 46% PROTEIN BIO 250 g Iswari
                                                               224 Kč
                                                               195 Kč bez DPH
                                                               224 Kč
                                                               195 Kč bez DPH
                                                               Do 10 pracovních dnů
                                                               ks
                                                                Konopný protein BIO 180 g
                                                                269 Kč
                                                                234 Kč bez DPH
                                                                269 Kč
                                                                234 Kč bez DPH
                                                                Není skladem
                                                                ks
                                                                • Novinka
                                                                Kustovnice čínská - goji 150 g BIO NEOBOTANICS®
                                                                179 Kč
                                                                156 Kč bez DPH
                                                                179 Kč
                                                                156 Kč bez DPH
                                                                Podle skladu dodavatele
                                                                ks
                                                                 Kustovnice čínská plod - GOJI 400g
                                                                 265 Kč
                                                                 230 Kč bez DPH
                                                                 265 Kč
                                                                 230 Kč bez DPH
                                                                 Skladem
                                                                  Kustovnice cizí sušená - goji 100 g BIO COUNTRY LIFE
                                                                  96 Kč
                                                                  83 Kč bez DPH
                                                                  96 Kč
                                                                  83 Kč bez DPH
                                                                  Skladem
                                                                  ks
                                                                   Kustovnice cizí sušená - goji 250 g BIO COUNTRY LIFE
                                                                   211 Kč
                                                                   183 Kč bez DPH
                                                                   211 Kč
                                                                   183 Kč bez DPH
                                                                   Podle skladu dodavatele
                                                                   ks
                                                                    Kustovnice cizí sušená - goji SO2 100 g COUNTRY LIFE
                                                                    45 Kč
                                                                    39 Kč bez DPH
                                                                    45 Kč
                                                                    39 Kč bez DPH
                                                                    Skladem
                                                                    ks
                                                                    Produktů na stránku 72144216
                                                                    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
                                                                    Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
                                                                    Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.