Svatoslavova 27, Praha 4
+420 776 887 496
info@biostyle.cz
Otevírací doba
Po 11- 18 hod
Út 09- 18 hod
St 11- 18 hod
Čt 11- 20 hod
Pá 11-17hod
So- Ne Zavřeno
- Úvod
- KOSMETIKA A ZDRAVÍ
- PŘÍRODNÍ VLASOVÁ KOSMETIKA
- PŘÍRODNÍ BARVY NA VLASY
- PŘÍRODNÍ PRÁŠKOVÉ BARVY
- Henna & Indigo 200g - hnědá barva na vlasy
Henna & Indigo 200g - hnědá barva na vlasy

- TOP produkt
- Novinka
- Kompletní specifikace
- Související zboží8
- Henna & Indigo 200g - hnědá barva na vlasySkladem184,00 Kč152,07 Kč bez DPH
Účinky
• Má blahodárný vliv na pokožku hlavy a eliminuje maštění vlasů,
• zabraňuje tvorbě lupů a jiných nemocí pokožky hlavy,
• vlasy zpevní a dodává jim přirozený lesk,
• vlasy zabarví v teplých hnědých odstínech v závislosti na jejich pigmentu, překryje šediny.
Do misky si připravíme od 50g henny s indigem při krátkých po 100g při dlouhých vlasech. Prášek zalijeme vodou nebo jinou zálivkou při teplotě cca 50 °C. Masu řádně promícháme.Vytvořenou kaši naneseme na umyté a mírně vlhké vlasy, které pak přikryjeme igelitovou čepicí a ručníkem.Přípravek necháme působit minimálně jednu až po dobu několika hodin. S délkou působení roste intenzita barvících a blahodárných účinků henny. Vezměte si zatím svou oblíbenou knížku :)Vlasy důkladně omyjeme a ošetříme běžným postupem
Na jakou barvu Vám henna chytí?
Přírodní barvy nemají schopnost barva zesvětlovat vlasy, barví v závislosti na pigmentace Vašich vlasů, čímž jsou původní vlasy tmavší tím menší bude barevný efekt.
Přírodní barvy také mají tu vlastnost, že nechytá u každého stejně, pro orientaci Vám ale může posloužit následující legenda:
! Upozornění: Před použitím henny a ostatních přírodních barviv se nedoporučuje používat šampony, tužidla a spreje se silikony, které zabraňují proniknutí přírodních pigmentů do struktury vlasu.
Mezi chemickým barvením a aplikací henny a indiga doporučujeme dodržovat minimální rozestup 4 týdny.
Pro Vaši snadnější orientaci uvádíme za složením v latinském jazyce i český ekvivalent.
Složení: Lawsonia inermis (jemně mleté lístky henny), Indigofera tinctoria (jemně mleté lístky indiga)